„Multimedialnie o moim zawodzie" - konkurs powiatowy

doradztwo2 miniGratulacje dla naszego wychowanka Grzegorza Karasińskiego za zajęcie III miejsca w konkursie  „MULTIMEDIALNIE O MOIM ZAWODZIE”!!!

Wigilia w MOW Roku Pańskiego 2021

wigiliamini

W tym trudnym dla wszystkich okresie, mając widmo krążącej wokół nas pandemii, zdecydowaliśmy się na wspólne spotkanie wigilijne całej społeczności ośrodka.

Kulturalni to My!

kulturalni1miniRealizując zadania projektu edukacyjnego „Kulturalni to My!”, nauczyciele przedmiotów zawodowych – pani Kinga Sobolewska i pan Marek Korzeniewski – przygotowali zajęcia, podczas których prezentowali sposób nakrycia stołu wigilijnego, zasady zachowania się przy stole oraz zasady prawidłowego odżywiania się w czasie świąt.

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

turniejmikolajkimini6 grudnia Samorząd Szkolny zorganizował Turniej Tenisa Stołowego, w którym wzięli udział przedstawiciele wszystkich klas. Rozegrane mecze były bardzo zacięte. W finale spotkali się Dominik Kossakowski i Ksawier Grzelewski. Lepszy okazał się Dominik, który zajął tym samym pierwsze miejsce. Trzecie miejsce w turnieju zajął Kacper Tomiński. Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej postawy i ogromnego zaangażowania.

Samorząd Szkolny