20210606 155809 Copy 2W dniu 06.06.2021r. w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w  Kamionku Wielkim wychowawca Jarosław Mostowy  krzewiąc piękną dyscyplinę sportu jaką jest siatkówka zorganizował  I  Grupowe Mistrzostwa Ośrodka o puchar przechodni dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego tej dyscypliny.

W ramach integracji ze swoimi wychowankami w turnieju mogli uczestniczyć również wychowawcy.Wszystkie grupy wykazały się zaskakująco wysokim poziomem, zaangażowaniem i kulturą gry.  Na szczególne wyróżnienie zasługują kibice, którzy gorąco dopingowali swoich kolegów. Po zaciętych bojach i meczach   wygrała grupa I trenowana pod kierunkiem p. Jarosława Mostowy. Drugie miejsce zajęła grupa VII, której dzielnie pomagał wychowawca p. Michał Basek. Trzecie miejsce zajęła grupa VI z p. Kamilą Malczyk a IV miejsce przypadło grupie III pod przewodnictwem p. Andrzeja Adamczyka. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem oraz zaangażowaniem zawodników. Następne zawody już za rok, a tymczasem przygotowujemy drużynę na zawody międzyośrodkowe.