1. Stosownie do treści art. 13 ust. 1 i 2 RODO1 informujemy:
  Administratorem danych osobowych jest:
  Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, NIP 5781076732, REGON 000251883
  tel/fax: 55 231 32 28; email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu, dla którego zostały zebrane, tj. udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przesłania oferty handlowej i umożliwienia skorzystania ze świadczonych przez podmiot usług.
 3. Dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa.
 4. Podającemu dane przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Wnioski o skorzystanie z ww. praw dostępne są dla osób, których dane dotyczą, w siedzibie firmy.
 5. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo złożenia skargi do organu nadzorczego, tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne.
 7. Dane osobowe przetwarzane będą do czasu osiągnięcia celu, dla którego zostały zebrane, tj. w przypadku odpowiedzi na przesłane zapytanie, do czasu wysłania odpowiedzi, w przypadku zapytania ofertowego, do czasu, w którym mogła nastąpić decyzja dotycząca przyjęcia oferty.
 8. W siedzibie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kamionku Wielkim. uzyskać można wykaz podmiotów przetwarzających, którym w określonych przypadkach administrator danych powierza przetwarzanie danych osobowych w związku z realizacją celu, dla którego zostały zebrane.
 9. Funkcję inspektora ochrony danych pełni:
  Andrzej Wiśniewski
  punkt kontaktowy DPO
  tel. +48 730 762 823
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.